Kontaktujte zedníky

+420 723 536 629

zednické práce Praha 6, Dejvice

Rekonstrukce bytového jádra, koupelen - Petr Kunc, Praha 6

Přemýšlíte o změně bydlení, rekonstrukci koupelny či bytu? Ať už potřebujete jednoduchou či náročnější rekonstrukci, obraťte se na nás. Rádi a ochotně Vám poradíme s plánem a vhodným řešením rekonstrukce.

Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti rekonstrukce bytového jádra a realizace staveb a to od počáteční konzultace až po finální realizaci.

Provádíme komplexní rekonstrukce domů, bytů a bytových jader na klíč. Stavební a obchodní firma Petra Kunce nabízí komplexní rekonstrukce interiérů.

Realizace rekonstrukcí na míru

  • veškeré zednické a obkladačské práce spojené s rekonstrukcemi bytů
  • bourací práce včetně úklidu a odvozu suti
  • dozdění a začištění špalet u nově osazených oken
  • začištění nových elektroinstalací
  • kompletní rekonstrukce koupelen, bytových jader
  • veškeré obkladačské práce včetně dodávky keramiky

Provádím především práce spojené s rekonstrukcemi a budováním sanitárních místností a jakékoliv zednické práce. Mám bohaté zkušenosti i s kompletními rekonstrukcemi bytových jader.

V rámci rekonstrukcí zajistíme ostatní řemesla

Dlouhodobě spolupracuji s kvalitními řemeslníky v oborech elektrikář, instalatér, sádrokartonář a malíř, se kterými tvoříme dobře sehraný tým

Bytová jádra rekonstruujeme podle požadavků zákazníka. Zpracujeme cenovou nabídku tak, aby přesně a detailně popisovala skutečný stav všech položek realizace a Vy jste tak měli v rukou podrobný popis prací.